هتل های باکو آذربایجان

AZCOT HOTEL ****هتل چهار ستاره آزکوت AZCOT HOTEL باکو آذربایجانهتل آزکوت یکی از بهترین هتل ها در تورهای باکو و تور آذربایجان شناخته شده است. این هتل در قلب باکو و مرکز شهر واقع شده است و با امکانات عالی و خدمات بی نظیر خود را در لیست بهترین هتل ها قرار داده است. نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید از مزایای این هتل زیبا می باشد.
Aysberq HOTEL *****هتل پنج ستاره آیسبرک Aysberq HOTEL باکو آذربایجانهتل آیسبرگ باکو - جمهوری آذربایجان یکی از هتل های بسیار شیک و با امکانات بسیار زیاد می باشد که در 8 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است و برای تور آذربایجان و تور باکو و افرادی که قصد عزیمت به باکو را دارند و قصد اقامت در یک هتل لوکس و آرام را دارند پیشنهاد می گردد.
AYF PALACE HOTEL ****هتل چهار ستاره قصر AYF PALACE HOTEL باکو آذربایجانهتل چهار ستاره قصر AYF PALACE HOTEL در نزدیکی مرکز شهر با سبک معماری قابل توجه مورد پسند مسافران تور باکو و تورآذربایجان است. طراحی باشکوه داخلی و اتاق ها ی گرم و نرم این هتل را منحصر به فرد کرده است. دسترسی به مراکز خرید و مراکز دیپلماتیک از خصوصیات این هتل می باشد.
Austin HOTEL ***هتل سه ستاره آستین Austin HOTEL باکو آذربایجانهتل سه ستاره آستینAustin HOTEL که در قلب مرکز شهر باکو قرار دارد در تور باکو به دلیل نزدیکی به مراکز مختلف خرید و امکانات پایتخت از هتل های بسیار متفاوت آذربایجان می باشد که دارای 31 اتاق پادشاهی و دارای امکانات بسیار زیادی است. در تور آذربایجان این چنین هتلی مورد توجه است و درخواست کننده بسیاری را دارد.
Anatolia HOTEL ****هتل چهار ستاره آناتولیا Anatolia HOTEL باکو آذربایجانهتل 4 ستاره آناتولیا Anatolia HOTEL یکی از هتل های به نام باکو می باشد که با امکانات خوبی که برخوردار است در تور باکو مورد توجه است و مشتریان بسیاری را که در تور آذربایجان حضور داشته اند راضی نگه داشته است.
ANBER HOTEL ****هتل چهار ستاره انبر ANBER HOTEL باکو آذربایجانبرای تور باکو هتل انبر ANBER HOTEL از مکان های بسیار خاص و شیک می باشد که در تور آذربایجان جایگاه ویژه ای دارد. این هتل چهار ستاره با امکانات مورد نیاز یک مسافر محیطی آرام و دنج را فراهم ساخته است.
ALP INN HOTEL ****هتل چهار ستاره آلپهتل چهار ستاره آلپ باکو ALP INN HOTEL baku که در 2 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است برای افرادی که در تور باکو حضور دارند یکی از هتل های 4 ستاره باکو و ایده آل محسوب می شود چرا که مسافران تور آذربایجان از این هتل بخوبی یاد کرده اند.