رستوران فیروزه firuza Restaurant باکو آذربایجان

جمعه, 19 خرداد 1396 ساعت 15:48
  • 2432

رستوران فیروزه باکو firuza Restaurant باکو آذربایجان که از محیطی سنتی و جالب برخوردار است در تور باکو برای گردشگران معرفی میشود. مسافران برای حضور در چنین رستوران سنتی و زیبایی، بسیار علاقه مند هستند. این رستوران با داشتن منوی کاملا سنتی تشکیل شده از غذاهای باب طبع ایرانی محیطی دلنشین و متفاوت را برای توریست های تور آذربایجان فراهم میکند.

همچنین اگر با خرید ملک در باکو هم شهروند باکو شده اید بعد از یک روز کاری، غذا خوردن در رستوران فیروزه یک پیشنهاد خوب است. محیط گرم و صمیمی این رستوران می تواند شما را از خستگی ها و فشار کاری فارغ کند تا با آسودگی خاطر غذای خود را میل کنید. با لریک همراه باشید تا جزئیات بیشتری از رستوران فیروزه در اختیار شما قرار دهیم.

 

دکوراسیون رستوران فیروزه باکو

دکوراسیون رستوران فیروزه باکو

 

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، دکوراسیون رستوران فیروزه باکو، تماما سنتی است و نشان دهنده فرهنگ و هنر آذربایجان است. دیوارها با بشقاب ها و قالیچه های رنگارنگ آراسته شده اند. بعد از اینکه میز خود را انتخاب کردید و نشستید، ظروف مسی و قدیمی که در دکور استفاده شده اند، خودنمایی میکنند. نقش و نگاری که در سقف رستوران طراحی شده است بیانگر میزان اهمیت دکواسیون داخلی رستوران بر اساس فرهنگ مردم آذربایجان است.

 

غذاهای رستوران فیروزه باکو

 

شاید تصور شما از ظاهر سنتی رستوران فیروزه باکو این باشد که منوی این رستوران فقط غذاهای سنتی آذربایجانی را سرو میکند. ولی باید گفت تصور شما اشتباه است. :)) در این رستوران علاوه بر غذاهای آذری، غذاهای اروپایی و اروپای شرقی نیز سرو میشود. منو غذایی رستوران فیروزه طولانی است و ممکن است بعد از اینکه نگاهی به انواع غذاهای آذری و اروپایی کردید، برای سفارش غذا کمی سردرگم شوید. :| ولی نکته جالب توجه این است که پرسنل رستوران با رویی گشاده آماده پاسخگویی و کمک به شما برای انتخاب یک غذای باب میلیتان هستند.
رستوران فیروزه در میان مردم محلی باکو نیز طرفداران خاص خود را دارد و می توان گفت غذاهایی مثل ساج، گوشت گاو یا مرغ قوتاب با سبزی از جمله بهترین غذاهای این رستوران است که مشتریان رستوران پیشنهاد کرده اند.

 

رستوران فیروزه باکو که به عنوان یکی از بهترین رستوران های باکو محسوب می شود، در قلب شهر باکو است. بعد از گشت و گذار در شهر باکو می توانید یک وعده غذایی خوشمزه و البته با کیفیت را در این رستوران میل کنید.

 

آدرس رستوران فیروزه firuza Restaurant باکو آذربایجان: باکو-خیابان علی یاربی اوف

 

 
آخرین ویرایش در شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 10:02

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید