رستوران یاسمن Jasmine Restaurant باکو آذربایجان

جمعه, 19 خرداد 1396 ساعت 15:57
  • 1514

رستوران یاسمن باکو

 

در سفر و گشت و گذار در باکو، انتخاب یک رستوران خوب و با کیفیت بسیار مهم است. رستوران Jasmine یا یاسمن یکی از رستوران های شهر باکو است. چنانچه با تور باکو به آذربایجان سفر کردید، حداقل یکبار در این رستوران غذا میل کنید. با لریک همراه باشید تا جزئیات بیشتری از این رستوران خوب و ارزان باکو در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی رستوران یاسمن باکو

رستوران یاسمن در مرکز تجاری Bridge Plaza قرار گرفته است. بعد از ورود به مرکز تجاری، آسانسور مستقیما شما را به رستوران که در طبقه سوم است می برد. سالن اصلی رستوران یاسمن باکو، آماده میزبانی از 80 نفر است. شما می توانید در سالن اصلی یا در بخش vip کوچکی که در رستوران یاسمن باکو در نظر گرفته شده است بشینید و غذای خود را سفارش دهید.

غذاهای رستوران یاسمن باکو

غذاهای اصلی رستوران یاسمن باکو


غذاهای چینی، ژاپنی، آسیایی و تایلندی در این رستوران سرو می شوند. انواع سالاد، اسنک، سوپ، غذای اصلی و دسر و نوشیدنی در رستوران یاسمن باکو سرو می شود. غذاهای اصلی در چند بخش متنوع از جمله غذاهای دریایی، انوع غذا با بیف یا گوشت گاو و گوشت گوسفند و گوشت اردک، غذاهای وگان و گیاهخواری، انواع نودل، برنج و ... است و می توان گفت منوی رستوران یاسمن کامل است و هر طبع و مزاجی را شامل می شود.


غذاهای دریایی رستوران یاسمن

 رستوران برای سه وعده صبحانه، ناهار و شام و همچنین شام دیر وقت خدمات ارائه می دهد و همه روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب باز است.

دکوراسیون رستوران یاسمن باکو

همانطور که در تصاویر رستوران مشاهده میکنید، دکوراسیون داخلی رستوران یاسمن کاملا شرقی و مدرن است و استفاده از ترکیب رنگ گرم، محیط دلنشینی را برای سرو غذا ایجاد کرده است. این رستوران باکو، ترکیبی از معماری شرقی و مهمان نوازی آسیایی در محیطی آرام به همراه آشپزی و غذاهای بی نظیر است.

برگزاری مراسم مهم در رستوران یاسمن باکو

پرسنل حرفه ای این رستوران آماده برگزاری انواع مناسبت ها از تولد و سالگرد ازدواج گرفته تا قرار کاری هستند. منوی پذیرایی در این مراسم ها متنوع است و بنا به درخواست و سلیقه شما، منوی دلخواهتان سرو می شود.

از جمله مزایای رستوران یاسمن برای برگزاری مراسم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

غذاهای خوشمزه و مدیران حرفه ای
سیاست قیمت گذاری منعطف
مکان جالب
طراحی داخلی منحصر به فرد
پارکینگ رایگان

مراسم هایی که می توانید در رستوران یاسمن باکو برگزار کنید:

جشن تولد
سالگرد ازدواج
قرارهای کاری
همایش ها
مهمانی ناهار

آدرس رستوران جازمین jasmin Restaurant باکو آذربایجان: باکو-مرکز اینشاتچیلار

 

 

 
آخرین ویرایش در شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 12:14

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید