رستوران ایتالیایی دا ماسیمو Da Massimo Restaurant باکو آذربایجان

جمعه, 19 خرداد 1396 ساعت 15:32
  • 1498

اگر مسافر  و توریست هستید و یا شهروند باکو هستید.  به طور حتم گذرتان به خیابان نظامی در باکو می افتد. چرا که خیابان نظامی از قدیمی ترین خیابان های باکو است که علاوه بر زیبایی مرکز خرید لوکسی است که می توانید برای خرید سوغاتی از شهر باکو به این خیابان مراجعه کنید. بعد از پیاده و روی و خرید در خیابان نظامی، استراحت و سرو غذا در یک رستوران خوب، دلچسب و خوشایند است. اگر اهل پیتزا و غذاهای ایتالیایی هستید، پیشنهاد ما به شما رستوران ایتالیایی دا ماسیمو است. با لریک همراه باشید.

| مقاله مرتبط : اخذ اقامت آذربایجان از طریق خرید ملک در باکو

 


رستوران ایتالیایی دا ماسیمو
Da Massimo Restaurant باکو آذربایجان یکی از بهترین رستوران های باکو با طبخ ایتالیایی است که برای گردشگران تور لحظه آخری باکو بسیار جذاب است. این رستوران با غذاهای مخصوص ایتالیایی معروف توانسته است مورد توجه مسافران تور آذربایجان باشد. این رستوران با فضای بسیار شیک و لاکچری توانسته است محیط رستوران های ایتالیایی را در باکو فراهم کند.


منوی رستوران دا ماسیمو باکو مانند منو رستوران فیروزه طولانی و متنوع است و انواع پیتزا، غذاهای اروپایی و مدیترانه ای را شامل می شود. شاید برای انتخاب غذا مردد باشید و نیاز به کمک داشته باشید. در اینصورت پرسنل رستوران دا ماسیمو با رویی گشاده شما را راهنمایی خواهند کرد. اسپاگتی و پیتزا بیشترین طرفدار را در این رستوران دارند.

 

منوی رستوران ایتالیایی دا ماسیمو باکو آذربایجان

 

جزئیات بیشتر در مورد رستوران ایتالیایی دا ماسیموتالیایی باکو

وعده های غذایی

ناهار
شام
صبحانه
نوشیدنی

نوع غذا

ایتالیایی
مدیترانه ای
اروپایی
غذاهای مخصوص گیاهخوارن

مناسب برای

جمع دوستان
جمع خانوادگی
زوج های جوان
جلسات کاریآدرس رستوران ایتالیایی دا ماسیمو Da Massimo Restaurant باکو آذربایجان: باکو-خیابان نظامی

آخرین ویرایش در شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 12:08

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید