بام باکو

یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 22:00

بام باکو یا upland park از جمله مناطق گردشگری باکو است که اکثر گردشگران تور باکو از ان دیدن می کنند. همانطور که از نام این منطقه مشخص است، بام باکو در بالاترین نقطه شهر باکو قرار دارد. با رفتن به بام باکو علاوه بر شهر باکو، دریای خزر نیز در دیدرس شما است و نمای فوق العاده زیبا و دل انگیزی را مشاهده خواهید کرد. این مکان محل مناسبی برای لذت بردن از غروب آفتاب و گرفتن چند عکس یادگاری دوستانه است. اگر از قدم زدن طولانی مدت لذت می برید، بام باکو را از دست ندهید، اما با توجه به اینکه شهر باکو به شهر بادها معروف است هنگام رفتن به بام باکو، پوشیدن لباس گرم را فراموش نکنید. با لریک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از بام باکو در اختیار شما قرار دهیم.

 

uplandpark

 


ساختمان های مدرن و شیک، دریای خزر، برج های شعله، منطقه قدیمی و توریسیتی ایچری شهر همگی در کنار هم در بام باکو منظره های زیبایی را خصوصا در هنگام شب به تصویر می کشند. با مشاهده این مراکز و مناظر، دوره های مختلف تاریخ کهن باکو به نمایش گذاشته می شود.

مسیر بام باکو

برای رفتن به بام باکو 3 راه وجود دارد که می توانید با توجه به شرایط بدنی، وقت و سلیقه خود یکی از آن ها انتخاب کنید:
1-    پله هایی که در طول پارک ساحلی تا بالای بام باکو ادامه دارد. چنانچه بالا رفتن از پله ها شما را خسته کرد می توانید در طول مسیر توقف کرده و استراحت کنید و ادامه مسیر را تا بام باکو طی کنید.
2-    مسیر بعدی قطار توریستی است. با پرداخت چند مانات (واحد پول آذربایجان) سوار این قطار شده و در عرض چند دقیقه به بالای بام باکو رسیده و در طول مسیر town of Baku and the Bay of Baku را از نمای دیگری ببینید و از این جاذبه گردشگری تور باکو لذت خواهید برد.
3-    از طریق تاکسی هم می توانید به بام باکو صعود کنید.

upland parkبرای تور باکو و گشت شهری باکو می توانید با کارشناسان ما در لریک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 22:26

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید