با آسان ترین روش های انتقال ارز به ایران و خارج از کشور آشنا شوید

نتقال ارز به ایران و خارج از کشور


هر چند انتقال ارز از کشوری به کشور دیگر در حالت استاندارد به راحتی قابل پیگیری است ، اما با تشدید تحریم ها علیه ایران انتقال ارز به ایران و خارج از کشور با محدودیت هایی همراه شده است و فعالیت های اقتصادی را دشوارتر می کند. بزرگترین چالشی که تاجران ایرانی و مردم فعال حوزه اقتصادی ایران برای همکاری با دیگر کشورها با آن مواجه هستند ، عدم ارائه خدمات توسط بانک های مختلف برای انتقال ارز به ایران و خارج از کشور است. در این مقاله با ما همراه باشید تا با راهکارهای آسانی که برای انتقال ارز به ایران و خارج از کشور وجود دارد آشنا شوید. جهت استفاده از خدمات بخش صرافی شرکت لریک تراول و پاسخگویی سریع و 24 ساعته کارگزاران ما در باکو در مورد انواع حواله های دلار، یورو و منات آذربایجان و همچنین نحوه انتقال ارز به ایران از باکو یا انتقال ارز به خارج از ایران از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید.


کدام یک از روش های انتقال ارز به ایران و خارج از کشور معتبر هستند؟


در اینجا می خواهیم انواع روش های معتبر جهت انجام مبادلات ارزی و انتقال ارز به داخل کشور و شارژ حساب ارزی خارج از کشور صحبت کنیم. هرچند شاید برخی از این روش ها چندان عمومیت نداشته باشند اما قطعاً از اعتبار بالایی برخوردار هستند. ممکن است به صورت دورکاری با یک شرکت خارجی همکاری داشته باشید یا محصولی را به یک خریدار خارجی فروخته باشید ولی نمی دانید که باید چگونه حقوق ماهیانه و پول محصول خود را دریافت کنید یا شاید قصد دارید پول خود را به داخل ایران بفرستید یا حساب ارزی خارج از کشور خود را شارژ کنید، از آنجا که سایت ها و سرویس های فراوان و مختلفی برای این کار وجود دارند ممکن است در این مسیر با تردید و دشواری مواجه شوید. در ادامه با برخی از روش های معتبر و آسان جهت انجام مبادلات تجاری و حواله های ارزی و انتقال پول به ایران و خارح از کشور آشنا می شویم. خدمات بخش صرافی لریک تراول با پاسخگویی 24 ساعته ارائه دهنده خدمات متنوع و فراوانی جهت سهولت انتقال ارز به ایران و خارج از کشور می باشد که این خدمات شامل : خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی می باشد.


روش های انتقال و دریافت پول از خارج به ایران و برعکس


چگونه پول خود را دریافت کنیم؟ سؤالی که اکثر افراد هنگام انجام مبادلات تجاری با آن مواجه می شوند اغلب در مورد نحوه انتقال پول از خارج کشور و چگونگی دریافت آن در ایران است؛ لذا بهتر است با برخی از معتبرترین روش های رایج انتقال ارز به ایران و خارج از کشور آشنا شویم:


پی پال: پی پال عبارت است از یک کیف پول الکترونیکی که شامل سه نوع حساب پرسونال، بیزینس و پریمیر می باشد. شما برای دریافت یا انتقال حداقل 10 دلار و حداکثر 10000 دلار می توانید از روش پی پال جهت انجام مبادلات ارزی خود استفاده کنید. در این روش ، مبادلات نقل و انتقالی شما در مدت 5 إلی 7 روز کاری انجام خواهد شد. می توان از مزیت های این روش به توانایی تبدیل ارز، به تمامی ارزهای رایج جهان در کمترین زمان و به صورت خودکار اشاره کرد. شما کافی است در این روش از آدرس ایمیل گیرنده استفاده کنید. البته متأسفانه با وجود تمام این مزایا پی پال بانک های ایران را تحریم کرده است و شما نمی توانید از بانک های ایران برای این کار اقدام کنید.
ویزا کارت یا مستر کارت: یکی دیگر از روش های دریافت و انتقال ارز به ایران و خارج از کشور استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت است، چون با در اختیار داشتن هر یک از کارت های ویزا کارت یا مستر کارت شما می توانید به راحتی جهت نقل و انتقال ارز به ایران و خارج از کشور اقدام کنید. لذا اگر به دنبال یک روش سریع و آسان جهت مبادلات ارزی تجاری هستید با می خواهید جهت دریافت و انتقال پول به ایران و خارج از کشور بپردازید پیشنهاد می کنیم از خدمات مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنید.


وب مانی: نحوه عملکرد وب مانی کاملاً شبیه به کیف پول الکترونیکی پی پال است، تنها با این تفاوت که وب مانی بانک های ایرانی را تحریم نکرده است. شما با استفاده از این روش می توانید برای انتقالات ارزی خود جهت دریافت وانتقال ارز به ایران و خارج از کشور استفاده کنید. چنانچه با یک شرکت خارجی همکاری دارید و نمی دانید چگونه باید از خارج از کشور پول دریافت کنید قطعاً وب مانی بهترین گزینه پیش روی شما است.
وسترن یونیون: اگر در نظر دارید از خدمات سریع روش انتقال ارز با مبالغ بالا به ایران و خارج از کشور اقدام کنید بهتر است از سیستم انتقال ارز وسترن یونیو استفاده کنید. هر چند ذکر این نکته ضروری است که وسترن یونیون در ایران نمایندگی ندارد لذا شما به ناچار باید از شرکت های واسط در این نحوه انتقالات ارزی استفاده کنید.
حواله سوئیفت: اگر به دنبال یک روش ارزان و معتبر جهت دریافت و انتقال ارز به ایران و خارج از کشور هستید حتماً خدمات حواله سوئیفت را در نظر داشته باشید. بر هیچکس پوشیده نیست که این سیستم جزء امن ترین روش های نقل و انتقال ارز به ایران و خارج از کشور است و مدت انتقال ارز بین 3 إلی 5 روز کاری طول خواهد کشید.
امیدواریم در این مقاله توانسته باشید با امن ترین و مفیدترین روش های دریافت و انتقال ارز به ایران و خارج از کشور آشنا شده باشید ولی اگر هم چنان در میان انتخاب روش نهایی خود تردید دارید پیشنهاد می کنیم یک بازبینی کلی در میان روش های مذکور بالا داشته باشید تا مناسب ترین روش انتقال ارز را برای خود انتخاب نمایید.


شما می توانید جهت انتقال ارز به ایران و خارج از کشور، انتقال ارز برای تجار، روش های انتقال پول های کلان به ایران و آشنایی با بهترین صرافی های ایرانی در باکو و حواله دلار ، یورو و منات آذربایجان با کارگزاران ما در لریک تراول با پاسخگویی 24 ساعته در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان در این زمینه بهره ببرید.