آموزش صفر تاصد سریع انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

درآمد زایی با گوگل پلی استور

یکی از راه های درآمد زایی در دهه اخیر کسب درآمد از طریق اینترنت بوده است. آرزوی کسب درآمد دلاری تنها با سرچ مطالب در گوگل و کلیک بر روی تبلیغات سایت های مختلف یکی از آسانترین روش های پر درآمد عصر حاضر می باشد.

گوگل پلی یا پلی استور

چنانچه در زمینه برنامه نویسی تخصص لازم دارید و به دنبال کسب درآمد از طریق آن هستید، بهتر است اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورید و با شرایط گوگل پلی در این زمینه آشنا شوید. با توجه به سخت گیری های خاص آپ استور برای انتشار اپلیکیشن های برنامه نویسان به لحاظ کیفی؛ بیشتر برنامه نویسان به علت وجود بازدید بیشتر، سهولت انتشار اپلیکیشن و قبول برنامه جهت انتشار، و نیز ساده بودن مسیر کسب درآمد دلاری، روش اینترنتی گوگل پلی را ترجیح می دهند.

کسب درآمد از طریق گوگل پلی

در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با یکی از ساده ترین و ایمن ترین روش های کسب درآمد آشنا کنیم، با ما همراه باشید تا روش کسب درآمد از گوگل پلی را به شما معرفی کنیم. بهتر است برنامه نویسان قبل از اقدام به این کار به صورت ساده، مسیرهای انتشار اپلیکیشن خود بر روی پلی استور، قوانین انتشار برنامه در گوگل پلی، و به خصوص روش های اشتراک گذاری گوگل پلی و موانع موجود در آن آگاه شوند. در نهایت ما جامع ترین، سریع ترین و ایمن ترین راه انجام این کار که مهم ترین بخش این مطلب می باشد، برای شما علاقمندان محترم معرفی خواهیم نمود.

چالش های انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور برای برنامه نویسان ایرانی

اغلب برنامه نویسان اطلاعات اولیه فنی جهت  انتشار اپ در گوگل پلی را در اختیار دارند و مرجع اصلی آنان جهت این اقدام، خود گوگل پلی و سایر منابع فارسی در سایت های فراوان موجود می باشد.از طرفی با توجه به سود فراوان انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی، تحریم های آمریکا، بزرگی بازه مشتریان (در سطح جهانی) و افزایش سود تصاعدی و ارزی، بیشتر برنامه نویسان ایرانی با آگاهی از مشکلات، چالش ها و محدودیت های زیادی  که ما ایرانی ها با آن ها مواجه می شویم ، سعی دارند در این مسیر قدم بردارند چرا که با استفاده از یک اکانت دولوپر گوگل و رعایت قوانین انتشار برنامه در این پلتفرم می توانند خیلی سریع درآمد دلاری کسب نمایند از این رو با جدیت تمام در این مسیر قدم برمی دارند.

بدون اتلاف وقت اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید

شرکت لریک تراول به عنوان کارگزار ایرانی مقیم در خارج از کشور، با مشاهده تجربه های فراوان در این زمینه، علاقمندان را مطلع می نماید، که مستعد همکاری با تمام برنامه نویسان عزیز ایرانی است که دوست دارند جهت انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی اقدام نمایند. لریک تراول با اقدام و پرداخت هزینه ها جهت افتتاح حساب بین المللی شما برای انجام تراکنش های بانکی، جمع آوری و هزینه برای ارائه اسناد لازم و قابل استعلام به گوگل به منظور تأیید و ساخت اکانت، سعی دارد از سوء استفاده های افراد سودجو، یا بسته شدن حساب کاربری شما یا بلاک پول حاصل از سود شما و... جلوگیری شود. شما می توانید بدون اتلاف وقت و در کم ترین زمان، بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای و کاملاً به صورت رایگان، با حساب کاربری شخصی در گوگل پلی ثبت نام شوید و از این طریق ریسک بسته شدن اکانت شما یا موانع مختلفی که در این فرآیند وجود دارد جلوگیری به عمل خواهد آمد.  خوشبختانه به دلیل استقرار شرکت لریک تراول در  خارج از کشور، و داشتن کانال های قوی دسترسی به حساب های بین المللی با آدرس ها و لوکیشن ها و پستال کدها و... توانایی احراز هویت برای شما بدون وجود هیچ ریسکی فراهم خواهد بود. علاوه بر این توانایی در نقد مبالغ حاصل از سود شما به صورت ریالی در ایران از مزیت هایی است که از آن بهره مند خواهید شد، از این رو اعلام می داریم که با ایجاد شرایط کاملاً مناسب آماده  ارائه خدمات برای شما برنامه نویسان عزیز می باشیم.  جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات با کارشناسان ما در لریک تراول در تماس باشید.

994559237829+