تبدیل ارز در بهترین صرافی های باکو

در این مقاله سعی شده است، گزارشی از راه های تهیه منات (واحد پول ملی آذربایجان) و دلار یا سایر ارزها، چگونگی تبادلات ارزی دلار و منات در باکو و نیز ارزهای ذکر شده در این کشور، جهت مشتریان ایرانی در زمان مسافرت یا در صورت داشتن روابط تجاری با آذربایجان به صورت کامل و مفید ارائه شود.

صرافی ایرانی در باکو

صرافی های باکو در چند سال گذشته فعالیت گسترده ای در سطح شهر باکو داشتند، تا اینکه بر حسب دستور دولت آذربایجان فعالیت صرافی های ایرانی باکو و کار صرافی یعنی تبدیل مبادلات ارزی در باکو به بانک های معتبر موجود در سطح شهرها سپرده شد که دسترسی به آن ها کار بسیار آسانی به نظر می رسد. در این راستا بسیاری از صرافی های ایرانی در باکو به حالت تعلیق درآمدند از این رو اغلب خدمات مبادلات ارزی امروزه از طریق کلیه ی مراکز تجاری و خرید بانک ها و دستگاه های خودپرداز باکو انجام می شود.

مبادلات ارزی خود را در صرافی های باکو در کمترین زمان ممکن انجام دهید

برخلاف تبدیل واحد ارزی در صرافی های کشورهایی مانند ترکیه و گرجستان که با اتلاف وقت زیادی همراه است، خوشبختانه خدمات تبدیل پول و ارز آذربایجان، تبدیل دلار به منات، تبدیل یورو به منات، حواله دلار در باکو و انتقال پول از طریق صرافی در باکو و... به راحتی و در کمترین زمان ممکن جهت مشتریان ایرانی ارائه می گردد. و علاوه بر سهولت تبدیل پول در صرافی های ایرانی باکو، فرصت بیشتری برای گردشگران جهت خرید و تفریح فراهم می گردد.


Manat Azerbaijan

بدون نگرانی جهت تبدیل ارز خود در باکو اقدام کنید

نرخ برابری ارزهای معتبر دنیا بر روی تابلوی صرافی ها به نمایش گذاشته میشود و تعویض ارزها بر طبق آن تابلو با ارائه فیش عملیات قابل نمایش خواهد بود، به همین خاطر احتمال بروز خطا یا اشتباهات ارزی در صرافی ها در پایین ترین حد امکان خود قرار دارد و هیچ گونه ریسک یا خطری در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت.

محدودیت تبادلات ارزی در باکو

متاسفانه اغلب مسافرینی که به باکو سفر می کنند به دلیل کمبود اطلاعات، و یا نداشتن منبع مورد اطمینان برای انجام تبادلات ارزی در اغلب موارد چنج پول و واحدهای ارزی خود به منات یا دلار متضرر می شوند، زیرا فعالیت صرافی ها در باکو حدوداً از 7 سال پیش متوقف شده است و به جای آن بانک ها کار تبادلات ارزی را انجام می دهد، البته تنها ارزهای منات، دلار و یورو در این بانک ها قابل تبدیل هستند. از این رو افرادی که می خواهند تبادلات ریالی در باکو انجام دهند بخاطر این محدودیت، دچار مشکل می شوند. و از سویی برخلاف صرافی ایرانی در تفلیس یا صرافی ایرانی در ازمیر، که محل استفاده از کارت خوان های ایرانی می باشد در باکو چنین امکاناتی برای ایرانیان فراهم نیست. و صرفاً می توانید از خدمات چند شرکت محدود ایرانی که در باکو فعالیت دارند جهت تبدیل ریال به منات و یا ریال به دلار در باکو بهره مند شوید.

این توصیه ها را جهت تبادلات ارزی در باکو جدی بگیرید

شرکت لریک تراول باکو در وهله اول توصیه می کند بهتر است دلار خود را از ایران تهیه کنید و سپس با مراجعه به بانک های سطح شهر باکو به مقدار لازم کار تبادل ارزی دلار به منات را انجام دهید و مابقی پول خود را به صورت دلاری به هنگام بازگشت برگردانید. دروهله دوم در صورت عدم تبدیل پول خود به دلار یا منات در ایران یا در صورت نیاز پیدا کردن به مبلغ بیشتر از مبلغ موجود همراهتان، می توانید با جابجایی پول ریالی خود در ایران، از شرکت لریک تراول، همان لحظه دلار یا منات به قیمت روز، تهیه نمایید. همچنین کلیه فعالان تجاری در باکو، یا کسانی که قصد دارند از خدمات صرافی مانند آستارا و یا صرافی بیله سوار، قیمت منات، قیمت حواله منات، خرید منات، فروش منات، قیمت دلار در باکو و یا تبدیل دلار به ریال و برعکس اطلاع پیدا کنند، می توانند با همکاران ما به عنوان مهم ترین و معتبرترین مرکز صرافی ایرانی در باکو و صرافی بیله سوار از طریق راه های ارتباطی پیش رو در تماس باشند.