خرید ملک در باکو آذربایجان و گرفتن اقامت در باکو


طبق قوانین حاکم در کشور آذربایجان، جهت گرفتن اقامت باکو، باید فرد سرمایه گذار ملکی حداقل به ارزش 100.000 منات در این کشور داشته باشد تا بتواند پروسه اخذ اقامت آذربایجان را سپری کند. ارزش این ملک توسط کارشناسان آسان خدمت کشور آذربایجان ارزیابی می شود و پس از تصدیق ارزش ملک توسط کارشناسان، اقدامات بعدی از قبیل آنالیز خون و سلامتی فرد و ... طی یک پروسه اداری یک هفته کاری انجام می شود. سپس طی 25 روز کاری گرین کارت (کارت موقت معمولا یکساله) برای فرد سرمایه گذار جهت اقامت و تردد بدون ویزا صادر میگردد. بهتر است در طی بررسی 25 روز کاری فرد سرمایه گذار ترجیحا در خاک کشور آذربایجان باشد.
در سال های کذشته تنها به فرد سرمایه گذار کارت اقامت در باکو داده میشد اما اخیرا با تغییراتی در قانون وزرات امور خارجه کشور آذربایجان علاوه بر خود سرمایه گذار برای خانواده وی نیز کارت اقامت کشور آذربایجان صادر میگردد.


خرید ملک در باکو آذربایجان

Buy property in Baku

بنا به درخواست تعدادی از هموطنان جهت خرید ملک و سرمایه گذاری در باکو، شرکت کارگذاری لریک اقدام به همکاری با چند شرکت بزرگ سازنده سازه های مسکونی و تجاری کرده است که در ادامه به معرفی این شرکت ها و پروژه های آنها می پردازیم. جهت سهولت در انتخاب و خرید ملک در باکو آذربایجان راهنمایی و اطلاعات لازم به طور دقیق و کامل در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و در پروسه کلیه کارهای حقوقی در کنار شما خواهیم بود.

شرکت های طرف قرارداد جهت خرید ملک در باکو آذربایجان

 از جمله شرکت های طرف قرارد، شرکت اسکای لند باکو با سازه ی 20 طبقه با واحدهای 1 و 2 و3 خوابه در نزدیکی منطقه هزی اصلانو با 180 واحد با ویوی دریای خزر با امکاناتی از قبیل مهد کودک بچه در ساختمان، آسانسورهای مخصوص ماشین، سازه های مجهز به برق اضطراری و ژنراتور، نگهبانی 24 ساعته، دسترسی به سوپر مارکت و باشگاه ورزشی در خود ساختمان، دسترسی مناسب به مترو هزی اصلانو و ... است.
همچنین می توان به همکاری با شرکت های آوی کید اشاره کرد. مجتمع های این شرکت واقع در ینی یا سامال (با سامال جدید) هستند که در قسمت نسبتا مرتفع شهر واقع شده است. بدیهی است که به دلیل مرتفع بودن آب و هوا و نورگیری مناسب و بی نظیری نسبت به سایر نقاط شهر باکو دارد و شرایط بهتری برای زندگی را داراست.


پروژه ها و سازه های مذکور فقط چند مورد جزئی از پروژه های مختلف این کارگذاری هستند که بسته به میزان بودجه، درخواست و مطالبات سرمایه گذار بهترین پیشنهادها جهت خرید ملک در آذربایجان را در اختیار سرمایه گذار قرار میدهیم.