اخذ ویزا کارت و مستر کارت

در سال های اخیر متأسفانه با توجه به روابط بین المللی کشورعزیزمان ایران ، روند امور بانکی در خارج از کشور یا کار از طریق کانال های بانکی جهان برای هم وطنان ایرانی با مشکلی جدی از قبیل صدور مستر کارت، خرید ویزا کارت فیزیکی و یا مشکل در پرداخت با ویزا کارت روبرو شده است. از این رو ایرانیان برای تبادلات ارزی خود در خارج از کشور، پرداخت های آنلاین از سایت های بین المللی، انتقال پول به سایر کشورها یا پرداخت هزینه شهریه دانشگاه های خارجی و مسائل مشابه مجبور به استفاده از خدمات صرافی ها یا واسطه هایی با کارمزدهای بالا شده اند، مطمئناً شما نیز از جمله افرادی هستید که با چنین تراکنش های بانکی پیچیده مواجه شده اید یا صرفاً از آنها اطلاع دارید، از این رو ما کارگذاران شرکت توریستی لریک تراول در شهر باکو، پایتخت کشور جمهوری آذربایجان قصد داریم تا با ارائه خدمات متنوع در زمینه های متعدد توریستی، اقامتی، اعزام دانشجو و انجام فعالیت هایی مانند افتتاح حساب بین المللی، صدور ویزا کارت و مستر کارت با ارزهای مختلف از جمله یورو و منات سهولت دسترسی شما عزیزان را به تبادلات تجاری جهان، بیزنس های کاری و یا انجام تراکنش های شخصی، بین المللی و خرید آنلاین از سایت های خارجی فراهم نماییم.

با توجه به افزایش قیمت بلیت سفرهای خارجی به ویژه بلیت کشورهایی چون ترکیه در سال های اخیر و دور بودن مسیر زمینی آن، مردم ایران برای سفرهای خارجی و بازدید از جاذبه های گردشگری جهان، ترجیح می دهند از طریق تور باکو به کشورهایی هم چون آذربایجان و به خصوص پایتخت زیبای آن یعنی شهر باکو سفر کنند، از این رو سالانه ایرانی های زیادی با اهداف مختلف گردشگری یا تحصیلی هم چون تحصیل در رشته های مختلف پزشکی، دندانپزشکی و دارو سازی و... در باکو، یا از طریق ثبت شرکت در آذربایجان و انجام فعالیت های اقتصادی مانند خرید ملک به ارزش $ 60.000 موفق به اخذ اقامت در باکو می گردند، ما در شرکت لریک تراول، موفق به ایجاد شرایط لازم جهت استفاده از خدمات حساب ارزی بین المللی از جمله ویزا کارت و مستر کارت برای شما هم وطنان عزیز ایرانی شده ایم، این مستر کارت ها به مدت 3 سال اعتبار دارند و در نوع خود بی نظیرند و قابل مقایسه با گیفت کارت فیزیکی نمی باشد.

پرداخت با مستر کارت و ثبت نام مستر کارت دارای مزایا و ویژگی های برجسته ای در حساب های ارزی بین المللی می باشد که می توان از آن میان به موارد ذیل اشاره نمود:


1- صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی به نام خود شخص و با بالاترین تاریخ انقضاء (با اعتبار 3 ساله)، و نیز انواع ویزا کارت (از جمله ویزا کارت گلد)
2- نزدیک بودن مسافت مرز زمینی آستارا و بیله سو به مدت 3 ساعت از مرز ایران، با بانک مورد نظر جهت افتتاح حساب
3- امکان شارژ حساب به دفعات مختلف و بدون محدودیت پس از ثبت نام مستر کارت
4- امکان استفاده از کارت در خودپردازهای ATM و یا فروشگاه های تمام کشورهای جهان پس از باز کردن حساب مستر کارت
5- شارژ حساب توسط کارگذاران شرکت لریک تراول
6- عدم نیاز به سپرده گذاری هنگام افتتاح حساب
7- امکان متصل شدن حساب به سیم کارت شخصی شما و بدون نیاز به سیم کارت کشور دیگر
8- عدم نیاز مراجعه به دفاتر امور مالیاتی یا سایر ارگان های کشور خارجی
9- عدم نیاز به داشتن کارت اقامت آن کشور
10- استفاده از همراه بانک و داشتن پنل اینترنتی حساب و کنترل حساب از ایران
11- عدم نیاز به اقامت 1 روز بیشتر در باکو (کمترین زمان ممکن)

مراحل صدور ویزا کارت فیزیکی یا مستر کارت فیزیکی

تمامی مراحل باز کردن حساب مستر کارت و یا ویزا کارت توسط شرکت لریک تراول انجام خواهد شد که در پایین به شرایط اخذ ویزا کارت گلد اشاره شده است:
1- تهیه بلیت پرواز تهران-باکو و باکو-تهران (تنها برای یک روز) که در صورت درخواست مشتری، پکیج مسافرتی و گردشگری چند روزه نیز بر آن افزوده خواهد شد.
2- صبح روز رسیدن به مقصد باکو فقط تنها با داشتن پاسپورت و مراجعه به بانک، پروسه افتتاح حساب انجام می شود؛ شما  کارت خود را در بعد از ظهر همان روز به همراه رمز اینترنتی، همراه بانک و سایر اطلاعات حساب و ... دریافت خواهید نمود.


لطفاً نکات زیر را مطالعه فرمایید:

1- ترانسفر فرودگاهی به عهده شرکت می باشد.
2- چنانچه قصد مسافرت زمینی داشته باشید می توانید از طریق تهیه بلیت اتوبوس تهران-باکو و یا شهرهای دیگر جهت مسافرت اقدام نمایید.
3- اکنون می توانید جهت اطلاع از افتتاح حساب های شرکتی و یا سودهای سپرده گذاری و اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما در لریک تراول در ارتباط باشید.

مزایای اخذ ویزا کارت و مسترکارت:

-خرید اینترنتی با ویزا کارت (فروشگاه های اینترنتی، دوره های آموزشی و...)

-دریافت پول نقد از دستگاه ATM

-کاهش هزینه های وقت گرفتن از سفارت، آزمون های بین المللی

-قابلیت استفاده در درگاه پرداخت آنلاین

-پرداخت با دستگاه POS

ویزاکارت چیست؟

یکی از کارت های اعتباری یا کیریدیت کارت است که توسط شرکت ویزا صادر میشود و در اختیار مردم قرار میگیرد. ویزا یک شرکت پرداخت اعتباری چند ملیتی آمریکایی محسوب میشود که در کالیفرنیا آمریکا قرار دارد.مثل کارت های اعتباری ایران است که به جای پول نقد میتواند استفاده شود.

مسترکارت چیست؟

مسترکارت نیز یکی دیگر از کارت های اعتباری است که مردم میتوانند به کمک آن بسیاری از خدمات مالی خود را انجام دهند.مسترکارت هم جزو شرکت های پرداخت اعتباری چند ملیتی آمریکا است که مقر آن در نیویورک آمریکا است.

تفاوت های ویزاکارت و مستر کارت:

همانطور که توضیح داده شد هر دوی آنها یک نوع کارت اعتباری هستند و از نظر کاربردی تفاوتی باهم ندارند.هر دوی آنها درهمه ی کشورها مورد قبول هستند.امکان ندارد شما به کشوری سفر کنید که به طور مثال ویزاکارت را قبول داشته باشد اما مسترکارت را قبول نداشته باشد.این نکته را هم بدانید که شرکت های ویزا و مسترکارت همانند شرکت های شتاب در ایران می مانند و خود صادرکننده ی کارت ها نیستند.این شرکت ها کارت های اعتباری را توسط بانک ها و موسسات در اختیار مردم قرار میدهند.توجه داشته باشید که در ابتدا باید نوع نیاز خود را به این کارت ها مشخص کنید چون تفاوت های بسیار ظریفی بین آنها وجود دارد به طور مثال در نرخ بهره، امکانت و محدودیت ها تفاوت های جزئی دارند که باتوجه به نوع معامله و پرداختی های خود میتوانید یکی از این دو را انتخاب کنید.

صدور ویزا کارت و مسترکارت:

صدور ویزاکارت و مسترکارت لریک به این صورت است که درخواست شما توسط کارشناسان ما ثبت می گردد و یک بلیط رایگان رفت و برگشت به همراه یک شب اقامت در هتل به صورت رایگان به شما داده میشود تا مسترکارت فیزیکی خود را با نام خود دریافت نمایید و در نهایت یک شماره حساب نیز در بانک خواهید داشت.

ویژگی های منحصر به فرد دریافت ویزا کارت و مسترکارت لریک :

-اخذ ویزاکارت و مسترکارت سه ساله

-دفعات شارژ نامحدود کارت های اعتباری

کارشناسان ما میتوانند با توجه به نوع نیاز شما، برای اخذ ویزاکارت و مستر کارت راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذارند.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان لریک در ارتباط باشید.

00994559237829 (واتس اپ و تلگرام)