اخذ ویزا کارت و مستر کارت

با داشتن کارت های اعتباری (کیریدیت کارت)، میتوانید بسیاری از هزینه های واسطه گری و پرداخت هزینه های اضافی را تا حد چشم گیری کاهش دهید؛ به این صورت که به جای پرداخت هزینه های سنگین به شرکت ها و موسسه ها برای انجام کارهایی که نیاز به شماره حساب خارجی هست، خودتان میتوانید با حذف این واسطه ها به طور مستقیم واریزی های خود را انجام دهید .یکی از محبوب ترین کارت های اعتباری، ویزا کارت و مسترکارت است. با اخذ ویزا کارت یا مستر کارت می توانید از مزایای فوق العاده ای بهرمند شوید.

حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید از سایت خارجی خرید کنید یا در دوره های آموزشی سایت های خارجی ثبت نام کنید، اما به دلیل وجود تحریم ها این کار امکان پذیر نشده است. فرض کنید در تور باکو شرکت کرده اید و قصد دارید پول نقد زیادی را در این سفر با خود ببرید اما، همانطور که می دانید حمل پول نقد نگرانی های زیادی را ایجاد میکند.امروزه افراد زیادی به جای حمل پول نقد از کارت های اعتباری استفاده میکنند که امنیت بالاتری هم دارند.

با خرید ویزا کارت و مسترکارت می توانید پرداخت اینترنتی انجام دهید. به کمک آن به حساب کشور های دیگر واریز و یا دریافت نمایید، وقت سفارت بگیرید، در آزمون های IELTS و دیگر آزمون ها شرکت کنید.

مزایای اخذ ویزا کارت و مسترکارت:

  • خرید اینترنتی با ویزا کارت (فروشگاه های اینترنتی، دوره های آموزشی و...)
  • دریافت پول نقد از دستگاه ATM
  • کاهش هزینه های وقت گرفتن از سفارت، آزمون های بین المللی 
  • قابلیت استفاده در درگاه پرداخت آنلاین
  • پرداخت با دستگاه POS

 ویزاکارت چیست؟

یکی از کارت های اعتباری یا کیریدیت کارت است که توسط شرکت ویزا صادر میشود و در اختیار مردم قرار میگیرد. ویزا یک شرکت پرداخت اعتباری چند ملیتی آمریکایی محسوب میشود که در کالیفرنیا آمریکا قرار دارد.مثل کارت های اعتباری ایران است که به جای پول نقد میتواند استفاده شود.

مسترکارت چیست؟

مسترکارت نیز یکی دیگر از کارت های اعتباری است که مردم میتوانند به کمک آن بسیاری از خدمات مالی خود را انجام دهند.مسترکارت هم جزو شرکت های پرداخت اعتباری چند ملیتی آمریکا است که مقر آن در نیویورک آمریکا است.

تفاوت های ویزاکارت و مستر کارت:

همانطور که توضیح داده شد هر دوی آنها یک نوع کارت اعتباری هستند و از نظر کاربردی تفاوتی باهم ندارند.هر دوی آنها درهمه ی کشورها مورد قبول هستند.امکان ندارد شما به کشوری سفر کنید که به طور مثال ویزاکارت را قبول داشته باشد اما مسترکارت را قبول نداشته باشد.این نکته را هم بدانید که شرکت های ویزا و مسترکارت همانند شرکت های شتاب در ایران می مانند و خود صادرکننده ی کارت ها نیستند.این شرکت ها کارت های اعتباری را توسط بانک ها و موسسات در اختیار مردم قرار میدهند.توجه داشته باشید که در ابتدا باید نوع نیاز خود را به این کارت ها مشخص کنید چون تفاوت های بسیار ظریفی بین آنها وجود دارد به طور مثال در نرخ بهره، امکانت و محدودیت ها تفاوت های جزئی دارند که باتوجه به نوع معامله و پرداختی های خود میتوانید یکی از این دو را انتخاب کنید.

صدور ویزا کارت و مسترکارت:

صدور ویزاکارت و مسترکارت لریک به این صورت است که درخواست شما توسط کارشناسان ما ثبت می گردد و یک بلیط رایگان رفت و برگشت به همراه یک شب اقامت در هتل به صورت رایگان به شما داده میشود تا مسترکارت فیزیکی خود را با نام خود دریافت نمایید و در نهایت یک شماره حساب نیز در بانک خواهید داشت.

ویژگی های منحصر به فرد دریافت ویزا کارت و مسترکارت لریک :

  • اخذ ویزاکارت و مسترکارت سه ساله
  • دفعات شارژ نامحدود کارت های اعتباری

 

کارشناسان ما میتوانند با توجه به نوع نیاز شما، برای اخذ ویزاکارت و مستر کارت راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذارند.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان لریک در ارتباط باشید.

00994559237829 (واتس اپ و تلگرام)