چگونگی و نحوه رزرو آپارتمان، ویلا یا منزل در باکو- آذربایجان


محل اقامت در مسافرت یکی از مهم ترین نکات در برنامه ریزی سفر است. اجاره آپارتمان و سوئیت یکی از گزینه هایی است که مسافران تور باکو برای استراحت خود انتخاب میکنند. با توجه به فعالیت چندین ساله شرکت لریک باکو در زمینه های رزرو هتل در باکو، رزرو آپارتمان در باکو، رزرو سوئیت و ویلا در شهرهای دیگر آذربایجان و ارائه دیگر خدمات توریستی برای مسافران و گردشگران کشور آذربایجان و با آنالیز بازخورد این مسافران از رزرواسیون هایی که ما برای آنها در آذربایجان انجام داده ایم،  نکاتی را جهت راهنمایی شما در زمینه اجاره آپارتمان در باکو در این مقاله گنجانده ایم.
در این مقاله سعی شده است تجربیات و اطلاعات مفید جهت رزرو سوئیت در باکو و یا رزرو ویلای ارزان در شهرهای دیگر کشور آذربایجان انتقال داده شود. با خواندن این مقاله با مزایای اجاره آپارتمان در باکو، نکاتی که برای اجاره منزل مسکونی در باکو باید در نظر بگیرید آشنا خواهید شد و در نهایت با دقت و آگاهی بیشتری اقدام به اجاره سوئیت و آپارتمان در باکو خواهید داشت. با لریک همراه باشید.

 

دلایل رزرو آپارتمان و منزل در باکو و یا آذربایجان

در سالهای اخیر با توجه به رشد چشمگیر ورود توریست به کشور آذربایجان بخصوص از کشورهای مسلمان و عربی حوزه خلیج فارس مانند کشور عربستان صعودی، امارات متحده عربی، بحرین، قطر، کویت، عمان، عراق، ایران، ترکیه، مصر، لبنان  متقاضیان اجاره آپارتمان در باکو بیشتر شده است.

rent an apartment in Baku

مزایای اجاره آپارتمان در باکو

از جمله مزایای اجاره آپارتمان نسبت به رزرو هتل میتوان به مواردی همچون مسائل فرهنگی، راحتی جهت پختن غذا، عدم محدودیت ورود و خروج مهمان به محل اقامت، دوری از تعداد زیاد افراد محل سکونتشان در مسافرت اشاره کرد. البته یکی از مهمترین دلایل اجاره سوئیت در باکو هزینه محل اقامت می باشد که اگر قیمت اجاره آپارتمان در باکو را با قیمت رزرو هتل در باکو مقایسه کنید، تقریبا و بعضا یک سوم هزینه هتل می باشد. البته باید صادقانه افزود که گرچه اجاره منزل در باکو و یا جاهای دیگر دنیا مزایای خیلی زیادی دارد ولی اگر در هنگام رزرو دقت و اطلاعات کافی نداشته باشید احتمال اینکه کیفیت هتل را داشته باشد معمولا کم است.
یکی دیگر از دلایل رزرو آپارتمان در باکو، اهمیت دسترسی به مرکز شهر باکو است. اگر انتخابتان در محل آپارتمان یا منزل درست باشد از 70 درصد هتل های باکو دسترسی بهتری خواهید داشت. برای مثال به هنگام رزرو سوئیت ارزان در باکو سعی کنید در حوالی خیابان نظامی، محله تارگومی، نزدیک مرکز تجاری 28 مال، نزدیک بلوار، بعضا نزدیک مترو نظامی و امثال آنها باشد که دسترسی مناسب به icheri shahr, winter park,qiz galasi, park boalvar  و... را داشته باشد.


البته در انتخاب آپارتمان در این محل ها هم باید نکاتی در نظر گرفت. برای مثال محله تارگوی باکو که مشهور تر از جاهای دیگر باکو است، سنگ فرش مناسبی برای پیاده روی دارد و در کل ویژگی های خوبی مثل محل مناسب و بسیار زیبا و جالب و مرکز تجاری و مغازه ها و کافی شاپ و انواع رستوران و بار و امکانات خوبی دارد ولی در دل همین محله خانه هایی وجود دارد که ظاهری زیبا و فریبنده دارند ولی دارای سازه و ساختمان قدیمی و فرسوده هستند که از همان ابتدا با ورود مسافر به آپارتمان و دیدن راه پله و آسانسورهای قدیمی حس چندان جالبی به گردشگران تور باکو منتقل نمیشود. البته تعداد کمی هم از این منزل های تارگوی بازسازی شده اند.

هنگام رزرو آپارتمان در باکو چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای رزرو آپارتمان ارزان در باکو و یا رزرو ویلا در باکو و یا شهرهای دیگر آذربایجان باید شرایط زیر را (مخصوصا در باکو) در نظر داشته باشید:

 • دسترسی به مرکز اصلی شهر و استفاده کمتر از تاکسی (صرفه جویی در وقت و هزینه)
 • کیفیت داخل خود آپارتمان ( تمیزی، امکانات اعم از آشپزخانه، تعداد سرویس های بهداشتی و ...)
 • مشاعات ساختمان (داشتن آسانسور و تمیزی راه پله ها و ...)
 • اطمینان از متعهد بودن شرکت و یا شخص به وعده هایی که در مورد مشخصات آپارتمان داده است (در صورت پیش رزرو کردن)
 • امنیت ساختمان و یا آپارتمان (نگهبان و ...) که البته به طور کلی امنیت کل کشور آذربایجان مناسب می باشد و مردمانی خون گرم و خوبی دارند.

 

شرکت لریک درصدد آمد که با

 • ارائه خدمات پیش رزرو  آپارتمان و ویلا در باکو و یا شهرهای دیگر آذربایجان با کیفیت عالی در مرکز شهر
 • شفاف سازی در پروسه رزرو (ارائه تصایر واقعی آپارتمان و لوکیشن دقیق محل در گوگل مپ) قبل از رزرو
 • پرداخت پیش رزرو توسط مشتری جهت آسودگی خاطر مسافر به هنگام ورود به شهر باکو و عدم اتلاف وقت جهت اجاره کردن محل
 • همچنین ارائه خدمات ترانسفرفرودگاهی رایگان (در صورت بیشتر از 5 روز بودن مدت اقامت)
 • استخدام نظافتچی در طول مدت اقامت که البته این مورد بنا به درخواست مشتری و با پرداخت هزیه جداگانه می باشد
 • بهترین خدمات را به گردشگران تور باکو ارائه دهد و سفر دل انگیزی را برای شما عزیزان رقم بزند.


جهت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر برای رزرو آپارتمان ارزان در باکو با همکاران ما از طریق خطوط زیر در ارتباط باشید.

00994559237829 مصطفی اقدمی فر
00994123404368 شماره ثابت شرکت لریک مستقر در باکو