لریک، تور باکو تابستان 98- با فرا رسیدن تابستان و شروع تعطیلات تابستانه، توریست های زیادی به شهرهای مختلف سفر میکنند. یکی از این شهرهای زیبا باکو، آذربایجان است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب میکند. چرا که از جاذبه های دیدنی و جذابی برخورد دار است.یکی از این جاذبه های گردشگری پارک ملی ساحلی باکو است که به دلیل داشتن هوای عالی درتابستان بسیار مناسب است.همچنین بام باکو از دیگر دیدنی های بسیار زییای باکو است که علاوه بر اینکه تمام شهرباکو زیر پاهای شماست، از تماشای دریای خزر نیز میتوانید لذت ببرید. 

باکو در تابستان 98، برنامه های ویژه ای دارد که مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار میگیرد. از برنامه های تور باکو تابستان 98، میتوان به فینال لیگ اروپا(2019)  و برگزاری مسابقات فرمول یک باکو اشاره کرد.

 باکو، میزبان فینال لیگ اروپا (2019)

 طبق اعلام یوفا، فینال لیگ اروپا (2019)، یعنی مسابقه نهایی لیگ اروپا در استادیوم المپیک باکو، آذربایجان برگزار خواهد شد.

نکته ی خیلی جالب این است که برای اولین بار در لیگ های اروپا یا دست کم فینیال لیگ اروپا قرار است از سیستم وار(به انگلیسی: VAR) استفاده شود.سیستم وار یا ویدئو چک به منظور تصمیم گیری در لحظات دشوار و بحث برانگیز داوری استفاده می شود.

 

استادیوم المپیک باکو

این استادیوم در سال 2015 با هدف میزبانی از بازی های اروپایی و رویداد های ورزشی ساخته شده است.حدود 80000 صندلی دارد.استادیوم المپیک در شمال شرق باکو قرار دارد و دسترسی به آن توسط مترو بسیار راحت است.

 

تاریخ فینال لیگ اروپا

تاریخ برگزاری فینال لیگ اروپا در تاریخ چهارشنبه،8 خرداد سال 98 می باشد.

 

زمان  فینال لیگ اروپا 

این فینال در ساعت 19:30 به وقت ایران و ساعت 21:00 به وقت اروپا برگزار میشود.

 

مسابقات فرمول یک باکو

باکو چهارمین سال است که مسابقات فرمول یک (F1) را میزبانی میکند.مسابقات فرمول یک باکو در سال 2019  در مدار باکو برگزار میشود و این مدار بسیار نزدیک به دریای خزر است.مدار باکو که بازیکنان در آن به مسابقه میپردازند،به طول 6.003 کیلومتر است که میتوان گفت دومین مدار طولانی جهان است.مسابقه ی فرمول یک با چشم اندازی از ساختمان های تاریخی و معماری مدرن احاطه شده است که به دیگر جذابیت های این مسابقه ی هیجان انگیز اضافه میکند.

علاوه بر تماشای مسابقه، میتوانید از یک محیط تفریحی در کنار مسابقه لذت بببرید.این منطقه تفریحی سرگرمی به قدری بزرگ است که قطارهای کوچکی گذاشته شده تا به راحتی از یک منطقه تفریحی به منطقه ی دیگری بروید تا از انجام فعالیت های سرگرمی در آنها لذت ببرید.

شرکت لریک با سابقه ای درخشان در زمینه ی تورهای باکو، قادر است ضمن برگزاری تورهای هیجان انگیز، بلیط های فینال لیگ اروپا و مسابقات فرمول یک باکو را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کند تا گردشگران عزیز،ضمن داشتن سفری فوق العاده، لحظات خاطره انگیزی را در باکو تجربه کنند.تلاش لریک بر این است تا با برگزاری انواع تورهای باکو همچون تورزمینی باکو، تورهوایی باکو، رزرو هتل، اجاره سوییت و آپارتان در باکو،اوقات خوشی را در تابستان 98 برای شما فراهم کند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

00994559237829 (واتس اپ و تلگرام)